maskot pozadi

Výroba kovových prvků a revizních dvířek pro sádrokartonové konstrukce 

Jsme česká rodinná firma, která byla založena v roce 1990 jako fyzická společnost (konsorcium), zabývající se kovovýrobou, zejména pak lisařskými prácemi s kooperací pro české a zahraniční společnosti. Od roku 1994 je jedním z dalších výrobních programů firmy i výroba kovových prvků do sádrokartonových konstrukcí. V roce 2000 vznikla společnost TAMADEX spol. s r.o., která navázala na činnosti fyzické firmy TAMADEX.

Specializujeme se na výrobu kovového příslušenství pro sádrokartonové systémy a revizní dvířka v oblasti suché výstavby. Snažíme se být inovativní, flexibilní a efektivní, abychom mohli nabízet nejlepší řešení pro naše zákazníky. Filozofie naší společnosti spočívá v poskytování vysoké kvality služeb a produktů a vytváření dlouhodobých vztahů se zákazníky založených na důvěře a spolupráci.

Všechny naše produkty jsou důkladně testovány a prověřeny, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Jsme přesvědčeni, že naše výrobky jsou skvělou volbou pro stavební projekty všech velikostí a náročností. Pokud máte zájem o naše produkty, neváhejte nás kontaktovat pro více informací a konzultaci. Náš tým je připraven vám pomoci s výběrem správných produktů a poradit vám s jejich instalací a použitím.

podhled

 

SDK PŘÍSLUŠENSTVÍ:nonius spodni

Všechny naše výrobky pro SDK konstrukce jsou vyráběny na lisovacích nástrojích z produkce naší nástrojařské dílny. Pro výrobu těchto prvků používáme kvalitní materiály DX51 - Z100 v různým tloušťkách dle typu produktu (0,55 mm / 0,80 mm / 1,00 mm / 1,20 mm / 1,50 mm / 2,00 mm).  

Nabízíme širokou škálu kovových prvků pro sádrokartonové systémy z naší výroby. V nabídce naleznete prvky pro systém 60 mm, 50 mm i 45 mm. Mimo standardní prvky, jsou k dispozici i akustické závěsy (závěsy s gumou), které slouží k snížení hluku v místnosti apod... Jedná se o kompletní sortiment pro instalaci sádrokartonového stropu či stěny.

Více zde: KOVOVÉ SPOJOVACÍ PRVKY

 

REVIZNÍ DVÍŘKA:RDzdivo

Revizní dvířka v budovách slouží k usnadnění přístupu pro elektroinstalace, vodovodní a topenářské systémy, ventilace, stoupačky, odpady a další. Umožňují uživatelům snadno zkontrolovat, opravit nebo vyměnit části bez nutnosti demolice nebo jiného zásahu, což zkracuje dobu potřebnou k opravám a snižuje finanční nákladnost takových zásahů.

Dvířka jsou vyráběna pro SDK konstrukce i zdivo s možností výroby atipyckých rozměrů dle požadavku zákazníka. Díky svému bezpečnému a spolehlivému designu jsou naše revizní dvířka ideální volbou pro všechny druhy staveb. Jsou navržena tak, aby splňovala nejvyšší standardy bezpečnosti a spolehlivosti. Ať už stavíte novou budovu nebo renovujete stávající, naše dvířka jsou ideálním řešením pro vaše potřeby.

Více zde: REVIZNÍ DVÍŘKA

Představujeme nový model prvku Nonius spodní díl se zajištěním, který byl vyvinut pro vyšší zatížení, oproti klasickému spodnímu dílu, či konkurenčních produktů.

Spodní díl kompletu nonius je používán jako kotvící prvek pro uchycení sádrokartonových ocelových profilů CD 60 do pevné konstrukce budov ve vodorovném systému. Prvek se používa spolu s dalšímy díly noniusů (vrchní díl, závlačka, apod...).

ikona PDFPomocí samovrtných vrutů TEX je možné díl pevně spojit s profilem a zvýšit tak jeho pevnost. 

Balení: 100 ks
Kat. číslo: TMD-6133

Doporučená max. zatížení:

Bez šroubů - 0,40 kN  /  Se šrouby - 0,60 kN