objednávky


Od 18. 3. platí povinnost mít zakrytá ústa a nos před vstupem do areálu společnosti (použít lze například i podomácku vyrobené roušky, šály a šátky).

Při příjezdu se ohlašte na hlavní bráně a prosíme, dodržujte 2 metrový odstup od ostatních řidičů i zaměstnanců společnosti či jiných osob. Výdej dokladů pro smluvené přepravce probíhá skrze výdejní okénko v kanceláři expedičního skladu. Vstup do skladů či jiných vnitřních prostor je zakázán.

Dbejte pokynů pracovníků společnosti.
Prosíme o odložení obchodních návštěv na dobu neurčitou, komunikujte přes email a telefon. Pro veřejnost je vstup do areálu zakázan.

Děkujeme za pochopení

NOVÉ PRVKY

Do naší nabídky jsme zařadili NOVÉ prvky z naší výroby. Jedná se o zcela novou variantu těchto produktů: Přímý závěs 60/120 PREMIUM a Spojovací kus pro CD - V. Závěsné prvky jsou určeny pro ocelové CD profily v šířce 60 mm.

VÝPRODEJ

Výprodejové položky za akční ceny Na našem ESHOPU jsme vytvořili novou kategorii, ve které budou aktualizovány výprodejové produkty. Produkty ve výprodeji budou průběžně doplňovány či odebírány z webu.

NOVÁ DVÍŘKA

Dovolte nám představit revizní dvířka z nové řady. Jedná se o kruhová dvířka, která jsou určena do sádrokartonových stropů a stěn. Jedná se o designové řešení pro stěny a stropy s nerovnými hranami. Hliníkové provedení rámů.

SÁČKOVÁ BALENÍ

Tato forma balení umožní vystavit důležité prvky na prodejně a upoutat tak zájem zákazníka.Výhody tohoto balení ocení nejen kupující, ale i obsluha prodejny, která nemusí napočítávat jednotlivé kusy pro hobby zákazníky.

 prvky sestava

SDK příslušenství

Kovové spojovací prvky standardní i atypické pro sádrokartonové systémy. Nabízíme širokou škálu příslušenství pro SDK z naší výroby. V nabídce naleznete prvky pro systém CD 60 mm, 50 mm i 45 mm. Mimo standardní prvky, jsou k dispozici i akustické závěsy (závěsy s gumou a sylomerem), které slouží ke snížení hluku v místnosti apod... Jedná se o kompletní sortiment pro instalaci sádrokartonového stropu či stěny.  Pro výrobu spojovacích prvků používáme materiál DX51 - Z100 v různým tloušťkách dle typu produktu (0,55 mm / 0,80 mm / 1,00 mm / 1,20 mm / 1,50 mm / 2,00 mm). Všechny tyto výrobky jsou vyráběny na lisovacích nástrojích z produkce naší nástrojařské dílny a další sortiment různých komodit pro sádrokartonové systémy.

akustika primakprimak sylomerakustika trmen

RD hromada

Revizní dvířka

Jsou určena pro snadnou kontrolu rozvodů a instalací uvnitř konstrukce suché výstavby. Jedná se o velmi jednoduché a levné řešení, kde je dbáno na vysokou kvalitu a zároveň estetiku. Velkou výhodou je rychlá a jednoduchá montáž. Výroba standardních i atypických rozměrů, vysoká variabilita jednotlivých modelů i výroba dle požadavků zákazníka.

Používají se do již hotových sádrokartonových stropních i stěnových a dále i ve zděných konstrukcích. Dvířka jsou vyráběna z hliníkových profilů, spojených svařovací metodou, případně pomocí ocelových rohů (nýtované spjení), jenž zaručuje pevné vyztužení rohů.

Standardní rozměry dvířek (mm):
200 x 200 / 300 x 300 / 400 x 400 / 500 x 500 / 600 x 600

Možnost výroby v různých provedení jako např.: Akustická, Protipožární, Obkladová, Protiprachopá, atd...
Atypické rozměry dvířek dle přání zákazníků.