prvky sestava

SDK příslušenství

Kovové spojovací prvky standardní i atypické pro sádrokartonové systémy. Nabízíme širokou škálu příslušenství pro SDK z naší výroby. V nabídce naleznete prvky pro systém CD 60 mm, 50 mm i 45 mm. Mimo standardní prvky, jsou k dispozici i akustické závěsy (závěsy s gumou a sylomerem), které slouží ke snížení hluku v místnosti apod... Jedná se o kompletní sortiment pro instalaci sádrokartonového stropu či stěny.  Pro výrobu spojovacích prvků používáme materiál DX51 - Z100 v různým tloušťkách dle typu produktu (0,55 mm / 0,80 mm / 1,00 mm / 1,20 mm / 1,50 mm / 2,00 mm). Všechny tyto výrobky jsou vyráběny na lisovacích nástrojích z produkce naší nástrojařské dílny a další sortiment různých komodit pro sádrokartonové systémy.

akustika primakprimak sylomerakustika trmen

NOVÉ PRVKY

Do naší nabídky jsme zařadili NOVÉ prvky z naší výroby. Jedná se o zcela novou variantu těchto produktů: Přímý závěs 60/120 PREMIUM a Spojovací kus pro CD - V. Závěsné prvky jsou určeny pro ocelové CD profily v šířce 60 mm.

VÝPRODEJ

Výprodejové položky za akční ceny Na našem ESHOPU jsme vytvořili novou kategorii, ve které budou aktualizovány výprodejové produkty. Produkty ve výprodeji budou průběžně doplňovány či odebírány z webu.

NOVÝ KATALOG

Zcela nový katalog závěsných prvků pro rok 2019. Katalog obsahuje veškeré změny v naší výrobě i čerstvé novinky. Dále v něm naleznete produkty z oblasti sádrokartonu, které jsou součástí montáže každé příčky či stropu

SÁČKOVÁ BALENÍ

Tato forma balení umožní vystavit důležité prvky na prodejně a upoutat tak zájem zákazníka.Výhody tohoto balení ocení nejen kupující, ale i obsluha prodejny, která nemusí napočítávat jednotlivé kusy pro hobby zákazníky.

Zasílání novinek