Historie

Firma TAMADEX byla založena v roce 1990 jako fyzická společnost (konsorcium), zabývající se kovovýrobou, zejména pak lisařskými pracemi s kooperací pro české a zahraniční společnosti. Od roku 1994 je jedním z dalších výrobních programů firmy i výroba kovových prvků do sádrokartonových konstrukcí. V roce 2000 vznikla společnost TAMADEX spol. s r.o., která navázala na činnosti fyzické firmy TAMADEX.
sedi na zemi

Export

TAMADEX je tradičním tuzemským výrobcem a dodavatelem, vyvážíme však i do evropských zemí.

Španělsko / Francie / Belgie / Holandsko / Německo / Švýcarsko / Itálie / Rakousko / Finsko / Estonsko / Lotyšsko / Litva / Polsko / Slovensko / Maďarsko / Rumunsko / Bosna a Hercegovina / Slovinsko / Srbsko / Řecko

Výroba

Společnost se zabývá především výrobou kovových spojovacích prvků a revizních dvířek pro sádrokartonové systémy. Dalším zaměřením je montáž výrobků, lisařské práce a v neposlední řadě výroba ohýbacích i střižných nástrojů v nástrojářské dílně.

Servis

Dodávky zboží do 24 hodin od objednání, výroba atypických rozměrů revizních dvířek i kovových konstrukčních prvků, technická podpora a individuální přístup ke spokojenosti zákazníka jsou pro společnost samozřejmostí.