TAMADEX spol. s r.o.

Certifikovaný systém řízení jakosti & Certified Management System0  

je držitelem certifikátu ISO 9001:2008 

 

 

Firma byla založena v roce 1990 jako fyzická společnost (konsorcium) s názvem TAMADEX, zabývající se kovovýrobou, zejména lisařskými pracemi s kooperací kovových výlisků pro české a zahraniční společnosti. Od roku 1994 je z dalších výrobních programů firmy, výroba kovových prvků do sádrokartonových konstrukcí. V roce 2000 vzniká společnost TAMADEX spol.s.r.o., která navázala na činnost fyzické firmy TAMADEX.

 

letecký záběr na TAMADEX Velký DřevíčZ investičních důvodů se činnosti obou společností z počátku překrývaly, doplňovaly a poté v roce 2002 se veškerá činnost a vedení obou společností spojila ve společnosti TAMADEX spol.s.r.o.

 

Od roku 1994 je z dalších výrobních programů firmy, výroba kovových prvků do sádrokartonových konstrukcí.

 

V současné době se zabýváme především výrobou revizních dvířek do zdiva a SDK, dále výrobou kovových spojovacích prvků pro sádrokartonové systémy, lisařské práce, montáže výrobků, expedice a v neposlední řadě výrobou ohýbacích i střižných nástrojů v naší nástrojařské dílně. Pro výrobní programy používáme moderní technologie. Jsme tu pro Vás již více než 23 let, dbáme především na kvalitu našich produktů a služeb. 


TAMADEX je tradičním tuzemským výrobcem a dodavatelem, vyvážíme však i do evropských zemí.

mapa vývozu sortimentu Tamadex